Virtuvės baldai

Virtuvės baldai

Virtuvė – dažniausiai tampa ta vieta, kurioje praleidžiama daugiau laiko, nei svetainėje, tad ji privalo būti ne tik jauki ir estetiška, bet ir funkcionali. Renkantis baldus iš salono, sumanyta virtuvės vizija ir reali pasirinkimo galimybė nebūtinai sutaps. Trokštamą komfortą visada bus lengviau susikurti, nusprendus rinktis nestandartinių baldų gamintojus.

Patikimas pasirinkimas

Kiekvienu atveju virtuvės baldai yra projektuojami taip, kad kiekvieno kliento svajonė taptų realybe. Kruopščiai su kiekvienu klientu aptarta virtuvės koncepcija, dizainas, medienos, faktūros, spalvų pasirinkimas, spintelių formos ir ilgametė patirtis, leidžia sukurti išskirtinai kokybišką ir ilgalaikį sprendimą.

Svarbiausi baldai virtuvėje turėtų būti kruopščiai apgalvoti, kad judėjimas tarp jų būtų sklandus bei patogus. Jeigu biudžetas neleidžia įgyvendinti visų numatytų virtuvės sprendimų, rekomenduojama neaukoti patogumo vardan stilingumo.

 

Kodėl verta rinktis nestandartinių baldų gamintojus?

 

  • Virtuvė – ta vieta, kur ne tik gaminamas maistas, bet dažnai ir praleidžiama daugiausia laiko (mokslininkai skaičiavimais, – apie ketvirtadalį savo gyvenimo), tad ji privalo būti Nestandartinių baldų gamintojai tai padeda apgalvotai įgyvendinti.
  • Jeigu leidžia biudžeto galimybės – verta rinktis individualiai, atsižvelgiant į Jūsų virtuves erdvę, suprojektuotus baldus. Užsakydami visą virtuvės komplektą savaime išsprendžiate vientiso dizaino bei spalvų klausimą. Visiems tokiems baldams suteikiama pagal įstatymą priklausanti garantija.
  • Patogumas ar ergonomika – privalomi virtuvės dizaino kriterijai. Nestandartinių baldų gamyba – sėkmingiausias būdas juos įgyvendinti.

Auksiniai patarimai

  • Prieš apsisprendžiant dėl virtuvės baldų projektavimo, vertėtų suskirstyti virtuvę į atskiras zonas: maisto produktų, indų laikymo, valymo, ruošos ir gaminimo.
  • Tinkamas zonavimas suteiks galimybę reikiamus daiktus visada turėti po ranka. Be to, į virtuvę užsukęs bet kuris šeimos narys galės intuityviai orientuotis, kurioje vietoje ieškoti reikiamo įrankio ar produkto.
  • Visada labiau verta apsirūpinti visais būtinais virtuvės baldais, nei perlenkti lazdą dekoruojant virtuvės erdvę,
  • Pagrindinius taškus paprastai patariama išdėstyti trikampiu arba kaip įmanoma arčiau vienas nuo kito. Jei to neleidžia įgyvendinti virtuvės sprendimai, šie taškai visada gali būti išmintingai išdėstyti, išklausius baldų gamintojų rekomendacijų.
  • Renkantis spalvas, verta sekti keliais esminiais patarimais: neutralios spalvos gali būti derinamos su bet kuria kita spalva, o galvojant apie ryškesnes spalvas, verta pasitarti su
  • Jeigu Jūsų virtuvė nėra standartinė ir norisi įsigyti papildomų komponentų arba patiems komplektuoti virtuvės baldus, visais atvejais pirmiausia­ verta atidžiai įvertinti spalvyną ir detales.