Jaunuolio baldai

Jaunuolio baldai

Kaip ir tėvų glėbys, taip ir namai, gali reikšti saugiausią uostą net ir Jūsų paaugliams. Net ir labiausiai pašėlusį nutrūktgalvį namuose gali suturėti modernus, šiuolaikinis ar šiek tiek solidesnis stilius. Jūsų paauglei galbūt tiks žaismingas, šiltas, o gal saugus stilius.

Jaunuolio kambarys – kaip atskiri namai

Jaunuolio kambarys – tai patalpa, kur jis miega, mokosi ir ilsisi. Tai tarsi namai namuose, į kuriuos vaikas pakviečia lyg į savo atskirus namus, tad rekomenduotina, jog šiame kambaryje atsirastų svetainės, darbo ir mokymosi zonos.

Baldai turi būti ne tik gražus, funkcionalūs ir ergonomiški, bet ir privalo patikti ne tik Jums, bet ir Jūsų vaikui. Į šį procesą įtrauktas vaikas ar paauglys ne tik jausis svarbus, bet ir išklausytas. Leiskite jam nuspręsti, kokius baldus jam norisi regėti savo kambaryje. Kambarys – Jūsų atžalos saviraiška, tad niekad neužgniaužkite jos. Išsakykite savo norus kartu su savo atžala – mums.

Jaunuolio baldai – didesnė laisvė saviraiškai

Pagrindinis paauglio kambario akcentas įprastai būna lova. Priklausomai nuo atžalų skaičiaus – vienaukštė ar dviaukštė. Apie kelių aukštų lovas verta pagalvoti, kai siekiama sutaupyti erdvės. Tokios lovos gali tapti ne vien poilsiui pritaikytu baldu, bet ir puikiai tikti net vaikų pramogoms.

Paprastai internetinės parduotuvės leidžia pasirinkti tik masinės gamybos būdu siūlomus variantus. Net ir kokybiško baldo pasirinkimas negali visiškai įgyvendinti visų jaunuolio poreikio, –  tokias galimybes suteikia tik pagal individualų užsakymą gaminami jaunuolio baldai.

Visi kiti baldai vaiko kambaryje taipogi turėtų atrasti tinkamiausią vietą. Apsvarstykite, kuris sprendimas būtų tinkamiausias – stumdomos spintos, atviros ar uždaros lentynos, stalas integruotas su kitais baldais ar ne. Apgalvotai suprojektuoti baldai ne vien kuria kambario jaukumą, bet ir tampa patogiais baldais atsipalaidavimui bei ramiam laisvalaikiui.

Patvarumas, ekologija ir individualumas

Pas mus visada įmanoma rinktis tiek minimalius klasikinius sprendimus, tiek itin šiuolaikiškus sprendimus.

Žaisminga, šilta ar akis prikaustanti aplinka Jūsų atžalų kambaryje kuriama, susitikimo metu parenkant medžiagas, reikiamas formas bei spalvas. Mūsų baldai išsiskiria patvarumu ir ekologiškumu – gamyboje naudojamos tik sertifikuotos medžiagos.