Nestandartinių baldų gamyba

NESTANDARTINIŲ BALDŲ GAMYBA

Mes kuriame ne daiktus, o sprendimą. Mūsų iškirtinis bruožas – lankstumas visiems Jūsų pasiūlymams ar užsakymams.

Kodėl verta rinktis mus?
Pagrindinė mūsų veikla – nestandartinių baldų gamyba: virtuvės, jaunuolio kambario baldai, vonios, spintos su stumdomomis durimis ir kiti nestandartiniai sprendimai. Visiems baldams suteikiama garantija.
Mūsų pagrindinis siekis − gaminti funkcionalius, ergonomiškus ir itin kokybiškus baldus. Ilgametė patirtis ir aukščiausios kokybės medžiagų naudojimas leis Jums padėti sukurti namus, į kuriuos visada bus gera sugrįžti. Neatidėliokite namų jaukumo rytdienai, o darbuotojų motyvacijos kėlimo tolimai ateičiai!

Kaip užsakyti baldus?
Mintyse jau regite savo svajonių baldus? Apsisprendėte dėl savo biudžeto? Puiku, nes reiškia, kad teliks vienintelis klausimas – ko toliau imtis? Šį rūpestį patikėkite mums.

  • Susitikimo metu tiksliai išmatuosime Jūsų erdvę ir aptarsime galimus geriausius sprendimus. Tikslūs patalpos ir įvadų matmenys leis pradėti projektuoti baldus. Kartu apsispręsime dėl medienos, spalvų, estetinių ir kitų Jums rūpimų sprendimų.
  • Nebijokite išsakyti savo lūkesčių ir nuogąstavimų. Net ir tuo atveju, kai sprendimas dar negimė Jūsų galvose…
  •  Jums nereikės sukti galvos ieškant baldų montavimu ar kitais panašiais rūpesčiais: patyrę meistrai atveš, surinks, sumontuos baldus ir įmontuos buitinę techniką.
  •  Norisi išgirsti preliminarų pasiūlymą? Susisiekite su mumis Jums priimtiniausiu būdu.