Spintų gamyba

Spintų gamyba

SPINTOS STUMDOMOMIS DURIMIS

Jūsų prieškambaris, vonia, virtuvė ar kiti kambariai gali visada atrodyti ne tik jaukiai, tvarkingai, bet ir tapti Jūsų individualumo išraiška. Šias galimybes atveria sprendimas pasirinkti nestandartinių baldų gamybą.

Stumdomos durys – išskirtinė interjero dalis

Stumdomos durys šiuo metu – bene praktiškiausias, aktualiausias patogiausias ir ekonomiškiausias sprendimas kiekvienuose namuose. Mes nuolat domimės naujausiomis šių baldų tendencijomis, tad galime Jums pasiūlyti tokias stumdomas spintas, kurios gali ne tik tenkinti svarbiausius Jūsų poreikius, bet ir tapti puošnia, net paties prašmatniausio, moderniausio interjero dalimi.

Projektuojame ir montuojame ir sienines spintas, kurias galima sėkmingai panaudoti ne tik drabužių laikymui, – čia savo vietą atras net patys įvairiausi daiktai. Sieninė spinta – patogi galimybė numatyti vietą lyginimo lentai, buitinei technikai, avalynei ar  vaikų žaislams.

Išklausysime, rekomenduosime ir sumontuosime baldą į pageidaujamą vietą namuose ar biure. Patyrę baldžiai-konstruktoriai ras visus atsakymus net į pačius sudėtingiausius klausimus, kad Jūsų fantaziją virstų nuostabiu baldu.

Nestandartinių baldų gamyba, įgyvendinant individualius užsakymus

Esame aukštos kokybės nestandartinių baldų gamintojai, gebantys pasiūlyti ypač platų asortimentą itin patraukliomis kainomis. Specialiai Jūsų virtuvei, prieškambariui, voniai, kitiems kambariams ar biurui suprojektuosime individualiai pritaikytus baldus ar stumdomas duris. Mes pasirūpinsime, jog baldai atitiktų ne vien individualius lūkesčius ir poreikius, bet ir patį unikaliausią skonį.

Pas mus galite užsisakyti kokybiškų spintas su stumdomomis durimis, įvairaus dizaino miegamojo spintas, stilingas prieškambario spintas, išskirtiniu komfortu pasižyminčias kampines rūbų spintas ar universalias spintas, kurios tinka pačioms įvairiausioms patalpoms. Kiekvienu atveju spintos yra gaminamos iš aukščiausios kokybės medienos ir ilgaamžiškų medžiagų. Tai reiškia, kad net ir itin dažnai varstomos spintos durys visuomet liks savo vietoje.

Kaip atrasti tinkamą vietą spintai?

Visų svarbiausia tinkamai parinkti vietą būsimai spintai, o nestandartinių baldų gamintojai pasirūpins viskuo, kad suplanuota vieta būtų kaip įmanoma geriau panaudota bei pritaikyta Jūsų norimai spintai. Ką daryti tuomet, kai dėl spintos vietos dar nėra apsispręsta? Patikėkite šią svarbią užduotį specialistams.

Verta atminti, jog spinta turėtų atitikti ne vien tik estetinę išvaizdą, – ji tuo pačiu turi būti patogi ir praktiška. Tam, kad spinta savaime įsilietų į interjerą ar taptų išskirtiniu namų stilistikos akcentu, nepakanka suderinti spalvas, formas, pasikliauti Feng Shui ar naujausiomis baldų tendencijomis – savo viziją verta išsamiai aptarti su dizaineriais bei nestandartinių baldų gamintojais. Neprašausite pro šalį, išsirinkę aukštos kokybės stumdomas spintas už itin palankią kainą.