Svetainės baldai

Svetainės baldai

SVETAINĖS BALDAI

Nesvarbu – esate viengungis ar gyvenate kartu su šeima, jauki svetainė visiems reiškia tą patį – ramybės oazę su knyga ar geru filmu, ar tiesiog vietą, kur susirenka draugai, artimieji.

Komfortas ir estetika

 

Tradicinio išplanavimo būstuose svetainė būna strategiškai įrengiama kuo arčiau įėjimo ne šiaip sau, nes tai – kambarys, kuris palieka pirmąjį įspūdį apie Jus pačius ir Jūsų namų interjerą, skonį ir estetines vertybes. Tai reiškia viena – tinkamas patogių bei akiai patrauklių svetainės baldų parinkimas – viena protingiausių, ilgalaikių investicijų į jaukius namus.

Šiuolaikinės technologijos, išskirtinis dizainas bei aukštos kokybės medžiagos garantuoja patikimą baldų naudojimą ir atspindi individualius stiliaus sumanymus. Siūlome rinktis kokybę, komfortą bei estetiką!

Mūsų išskirtinumas – platus spalvų, dizaino pasirinkimas, palankios kainos ir gebėjimas įsiklausyti į kliento poreikius.

Mes galime pasiūlyti ne tik svetainės baldų projektavimą ir gamybą, bet ir jų pristatymą bei sumontavimą. Visiems pagamintiems baldams suteikiama kokybės garantija.

Kaip susikurti svetainės viziją?

  • Pirmiausia įvertinkite, kokiems poreikiams tarnaus svetainė. Paprastai ji naudojama svečiams priimti, bet itin įvertinti, kokiai veiklai svetainės erdvė bus pritaikyta dar.
  • Jeigu Jūsų svetainė bus skirta gana dažniems pašnekesiams su šeima, draugais, verta reiktų rinktis baldus, kurie bus atsparesni dėmėms bei lengvai prižiūrimi. Jeigu erdvę planuojama naudoti vien retiems pasibuvimams su draugais, galima pasirinkti prabangesnius ar kiek daugiau priežiūros prašančius baldus.
  • Planuojant svetainės baldus, turėtumėte atsižvelgti į esamą ar planuojamą namų stilių bei jo paisyti. Tarkim: jeigu Jūsų būste vyrauja šiuolaikinis stilius, reikėtų rinktis modernius baldus, pasižyminčius glotnesnėmis linijomis. Jeigu namuose dominuoja klasikinis stilius, Jums labiau tiks šio dizaino baldai, dekoruoti įmantriomis detalėmis. Šių taisyklių galite nepaisyti, siekiant bohemiškos aplinkos ar eklektikos.
  • Itin svarbus patogumo kriterijus. Svetainės baldai turi būti patogūs, nes be patogumo tokie baldai praras savo vertę, tad būtina rinktis baldus, kurių gamyboje naudojamos tik kokybiškos medžiagos.
  • Visi baldai namuose kartu turi sudaryti darnų ir harmoningą vaizdą.

Prieš kviečiant baldų gamintojus į namus verta išmatuoti svetainės kambarį bei bandyti braižyti konkretų baldų išdėstymo planą. Šis planas padės puikiau suvokti, kiek ir kokių baldų Jums tikrai reikia. Ant popieriaus išdėstyti baldai atskleidžia pakankamai puikią perspektyvą, tampa gera pagalba, apsisprendžiant dėl baldų matmenų, leidžia pajusti ar svetainėje bus patogu judėti.